- -138,05 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -25 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 7 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Repornirea automată, Wi-FI, Lacăt, Telecomandă, Modul de noapte, Mod Turbo, Ionizator, Display LED, Топъл старт, I-Feel мини сензор на дистанционното управление, Iluminare LED, Автодиагностика, Ceas |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Greutate Dispozitiv intern | 11 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 52 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 73.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 24.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |