- -76,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αυτοκαθαριζόμενο, Ενεργός άνθρακας, Βιταμίνη C |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 18 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 76.1 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 65 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 45.6 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 18 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |