- -76,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Auto-curățare, Cărbune activat, Vitamina C |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 18 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 76.1 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Latime Dispozitiv extern | 65 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 45.6 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 18 Kg |
| Garanție | 36 luni |