- -100,46 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Филтър за неприятни миризми |
| Τύπος συμπιεστή | Rotary |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 26 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 13000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοκαθαριζόμενο, Wi-FI, ECO Mode, Таймер за сън, Есо Режим, Режим ONE-TOUCH (напълно автоматичен режим на работа), Αυτόματη επανεκκίνηση |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 4.2 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.9 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.08 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.6 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.1 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.89 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.89 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 43 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.6 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 80 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 10 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 48 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 29 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 78 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 30 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |