- -100,46 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Miros |
| Tip compresor | Rotary |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 26 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 13000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Auto-curățare, Wi-FI, ECO Mode, Таймер за сън, Есо Режим, Режим ONE-TOUCH (напълно автоматичен режим на работа), Reboot automat |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.2 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.9 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.08 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.6 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.1 |
| Coeficient de răcire EER | 3.89 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.89 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.6 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 80 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 10 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 48 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 30 Kg |
| Garanție | 60 luni |