- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Антиалергенен, Φωτοκαταλυτικό |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Αυτοκαθαριζόμενο, Εβδομαδιαίο χρονόμετρο, Αθόρυβη λειτουργία, ECO Mode, Таймер за сън, Hi-Power, Τρισδιάστατη ροή αέρα, 24 ч таймер, Функция Jet, Προστασία από παιδιά, Таймер за автоматично изключване (опция), Αποξήρανση, Интелигентно обезскрежаване |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 4.0 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 0.89 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.94 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.4 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.7 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.93 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.26 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 87 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 9.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 50 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 29 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 78 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 54 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 34.5 |
| Εγγύηση | 36 μήνες |