- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Anti-alergenic, Fotocatalitic |
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Repornirea automată, Auto-curățare, Timer saptamanal, Mod liniștit, ECO Mode, Таймер за сън, Hi-Power, 3D Air Flow , 24 ч таймер, Функция Jet, Protecția împotriva copiilor, Таймер за автоматично изключване (опция), Uscare, Интелигентно обезскрежаване |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.0 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.89 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.94 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.4 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.7 |
| Coeficient de răcire EER | 3.93 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.26 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 41 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 87 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 50 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 34.5 |
| Garanție | 36 luni |