- -92,03 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 3.2 kWh |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 30 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Αντιστροφέας | Οχι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI, Τηλεχειριστήριο, Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, Нощен режим, Φωτισμός LED |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | B |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | B |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 35.8 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 41.9 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 68.8 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 27.5 Kg |
| Εγγύηση | 3 + 2 години |