- -92,03 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Mobil |
| Capacitate de incalzire | 3.2 kWh |
| Zona de acoperire recomandată | 30 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 12000 BTU |
| Invertor | Nu |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI, Telecomandă, Modul liniștit de lucru, Modul de noapte, Iluminare LED |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Eficiență energetică în răcire | B |
| Eficienta energetica in incalzire | B |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 65 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 35.8 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 41.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 68.8 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 27.5 Kg |
| Garanție | 3 + 2 години |