- -51,18 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 9000 BTU
- Μέγιστη επιφάνεια ψύξης: 35 m² (περίπου 88 m3)
- Ψυκτική ικανότητα: 2,6 kW
- Ενεργειακή κλάση ψύξης: A
- Κατανάλωση ενέργειας: 1 kWh ανά 60 λεπτά
- Ονομαστική ισχύς εισόδου ψύξης: 1,1 kW
- Ονομαστικός συντελεστής ενεργειακής απόδοσης (EERrated): 2,6
- Επίπεδο ηχητικής ισχύος σε λειτουργία ψύξης: 64 dB(LWA)
- Επίπεδο θορύβου (εσωτερικός χώρος): 51 dB(A)
- Ψυκτικό μέσο: R290
- Τύπος κλιματιστικού: inverter, κινητό
- Διαστάσεις (ΜxΠxΥ): 33,8 x 42 x 72 cm
- Βάρος: 30,7 kg
Χαρακτηριστικά και ανέσεις: Κλιματιστικό με δυνατότητα επιλογής και χρήσης του:
- ψύξης, αφύγρανσης και εξαερισμού
- Αυτόματη λειτουργία με έλεγχο ισχύος
- Auto Swing - αυτόματη διανομή αέρα
- Bosch Easy Cool Select - 3 πλήρως αυτόματες λειτουργίες
- Λειτουργία ύπνου με μείωση του φωτός και της θερμοκρασίας
- Αθόρυβη λειτουργία με ελάχιστο θόρυβο
- Τηλεχειριστήριο με χρονοδιακόπτη και οθόνη LCD
- Ενσωματωμένες λαβές και ρόδες για κινητικότητα
- Αφύγρανση έως και 50 λίτρα αέρα την ημέρα
- Εξαερισμός με 3 ρυθμίσεις ταχύτητας
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 9000 BTU |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αθόρυβη λειτουργία, Auto Swing, Функция изсушаване, Регулиране на мощността |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R290 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 33.8 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 42 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 72 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 30.7 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Εγγύηση | 24 месеца |