- -51,18 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 9000 BTU
- Suprafața maximă de răcire: 35 m² (aprox. 88 m³)
- Capacitate de răcire: 2,6 kW
- Clasa energetică de răcire: A
- Consum de energie: 1 kWh pe 60 min.
- Putere nominală de intrare pentru răcire: 1,1 kW
- Rata nominală de eficiență energetică (EERrated): 2,6
- Nivel de putere acustică în modul răcire: 64 dB(LWA)
- Nivel de zgomot (interior): 51 dB(A)
- Agent frigorific: R290
- Tip de aparat de aer condiționat: inverter, mobil
- Dimensiuni (LxLxA): 33,8 x 42 x 72 cm
- Greutate: 30,7 kg
Caracteristici și facilități:
- Răcire, dezumidificare și ventilație
- Mod automat cu control al puterii
- Auto Swing - distribuție automată a aerului
- Bosch Easy Cool Select - 3 moduri complet automate
- Modul Sleep cu reducerea luminii și a temperaturii
- Mod liniștit cu zgomot minim
- Telecomandă cu temporizator și afișaj LCD
- Mânere și roți încorporate pentru mobilitate
- Dezumidifică până la 50 litri de aer pe zi
- Ventilație cu 3 setări de viteză
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Mobil |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Mod liniștit, Auto Swing, Функция изсушаване, Регулиране на мощността |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R290 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Eficiență energetică în răcire | A+ |
| Eficienta energetica in incalzire | A |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 33.8 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 42 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 72 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 30.7 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Garanție | 24 месеца |