- -209,63 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 18000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 40 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Интелигентно подгряване |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.2 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 4.1 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.53 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.47 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 7.2 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή αέρα | 840 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 21.3 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 95.7 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.2 cm |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή εξωτερική συσκευή | 2100 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 64 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 33 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 80.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55.4 cm |
| Εγγύηση | 24 месеца |