- -209,63 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 50 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Интелигентно подгряване |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5.2 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 4.1 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.53 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.47 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.2 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Flux de aer | 840 м³/н |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 21.3 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 95.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.2 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Dispozitiv extern de flux | 2100 м³/н |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 64 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 33 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 80.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55.4 cm |
| Garanție | 24 месеца |