- -110,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Плазместен йонизатор |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοδιάγνωση, Αυτοκαθαριζόμενο, Wi-FI, Нощен режим, Λειτουργία Turbo, Йонизатор, Дистанционен температурен сензор, Нагряване до 8 градуса С, Αυτόματη επανεκκίνηση, Златист ламел (антикорозионно покритие), Функция "Mute", Smart air flow |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.03 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7.33 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.19 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.03 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.22 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.61 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 32 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 109 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 36 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 17.8 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 60 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 37 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 94 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 65 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 43.9 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |