- -110,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Plasma ionizator |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Auto-curățare, Wi-FI, Modul de noapte, Mod Turbo, Ionizator, Дистанционен температурен сензор, Нагряване до 8 градуса С, Reboot automat, Златист ламел (антикорозионно покритие), Функция "Mute", Smart air flow |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 7.03 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.33 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.19 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.03 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.22 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.61 |
| Culoarea caroseriei de interior | Negru |
| Nivel de zgomot | 45 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 32 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 109 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 36 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 17.8 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 60 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 37 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 94 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 65 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 43.9 Kg |
| Garanție | 36 месеца |