- -179,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 20 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 10.3 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 5.2 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 5.68 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 5.42 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό, Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 92 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 30.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 13 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 45 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 29 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 80 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 64 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 43 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |