- -179,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 20 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 10.3 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 5.2 |
| Coeficient de răcire EER | 5.68 |
| Coeficient de încălzire COP | 5.42 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb, Negru |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 92 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 30.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 45 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 80 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 64 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 43 Kg |
| Garanție | 36 luni |