- -209,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Вътрешен AC уред |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 44 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 22000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.7 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.87 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4.33 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 44 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 26.2 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 119.7 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 33.9 cm |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 54 dB |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 80 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 64 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |