- -209,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Telecomanda, 1 x Вътрешен AC уред |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 44 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 22000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.7 |
| Coeficient de răcire EER | 3.87 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.33 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 44 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 26.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 119.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 33.9 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 54 dB |
| Latime Dispozitiv extern | 80 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 64 cm |
| Garanție | 36 luni |