- -172,00 €
Κύρια χαρακτηριστικά
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi: ναι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Κύρια χαρακτηριστικά
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi: ναι
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Min./Nom./Max): 0,8 / 3,517 / 4,2 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 1.0 / 3.517 / 4.3 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη/Όνομα/Μέγιστη): 0,1 / 1,2 / 1,6 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,3 / 1,2 / 1,7 kW
- Ισχύς (BTU): 12 000
- SEER (Εποχιακός δείκτης απόδοσης ψύξης): 8,8
- SCOP (Εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,7
- Ενεργειακή κλάση ψύξης/θέρμανσης (μέτρια ζώνη): A+++ / A++
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -25 ~ 30 °C
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 26 m²
- Εγγύηση: 36 μήνες
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 212 x 890 x 311 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 9,5 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 30 / - / - / - / 20 dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 30 / - / - / - / 20 dB
Εξωτερική μονάδα
- Συμπιεστής: Περιστροφικός
- Διαστάσεις: 530 x 705 x 279 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 24,5 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Επίπεδο θορύβου ψύξης (υψηλό/χαμηλό/θόρυβο): 48 / - / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 48 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 26 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 4.2 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 4.3 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.7 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.8 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.7 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Γκρι |
| Επίπεδο θορύβου | 30 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 31.1 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 89 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 21.2 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 9.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 48 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 27.9 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 70.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 53 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 24.5 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |