- -147,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Κύρια χαρακτηριστικά
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi: ναι
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Min./Nom./Max): 1,3 / 3,5 / 4,0 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 1,3 / 4,0 / 4,8 kW
- Είσοδος ισχύος ψύξης (Min./Nom./Max): 0,32 / 1,05 / 1,74 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,28 / 1,07 / 1,57 kW
- Ισχύς (BTU): 12 000
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 3,35
- SEER (εποχιακή ενεργειακή απόδοση): 6,87
- COP (συντελεστής απόδοσης): 3,74
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,28
- Ετήσια κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας (ψύξη/θέρμανση): 175 / 733 kWh
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (εύκρατη ζώνη): A++ / A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: 10 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 18 °C
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 25 m²
- Εγγύηση: 36 μήνες
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 288 x 770 x 234 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 9,5 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 41/34/26/22 dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 41 / 34 / 26 / 22 dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 550 x 658 x 273 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 26 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 46 / - / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 46 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 4 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 4.8 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.74 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.57 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.87 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.28 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.35 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.74 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 22 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23.4 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 77 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.8 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 26 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 46 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 27.3 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 65.8 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 26 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |