- -127,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): 1,1 / 4,2 / 4,7 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,9 / 5,0 / 6,0 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): 0,28 / 1,4 / 1,7 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,22 / 1,45 / 1,9 kW
- Ισχύς (BTU): 16 000
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 3
- SEER (εποχιακή ενεργειακή απόδοση): 6,1
- COP (συντελεστής απόδοσης): 3,45
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4
- Ετήσια κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας (ψύξη / θέρμανση): 241 / 1155 kWh
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (εύκρατη ζώνη): A++ / A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 24 °C
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 32 m²
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 293 x 798 x 230 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 9 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 45 / - / - / - / 22 dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 44 / - / - / - / 23 dB
Εξωτερική μονάδα
- Συμπιεστής: Περιστροφικός DC
- Διαστάσεις: 550 x 780 x 290 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 26 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 52 / - / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 53 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Ротационен инверторен DC |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 16000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 16000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 16000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 4.7 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.7 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.9 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.45 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 45 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 9 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 53 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 29 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 78 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 26 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |