- -287,00 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς (BTU): 21 000
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 40 m²
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): 1,8 / 6,23 / 7,0 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 1,48 / 6,4 / 8,0 kW
- Είσοδος ισχύος ψύξης (Min./Nom./Max): 0,38 / 1,89 / 2,05 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,33 / 1,68 / 2,35 kW
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 3,3
- SEER (εποχιακός δείκτης ενεργειακής απόδοσης): 6,4
- COP (συντελεστής απόδοσης): 3,81
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,24
- Ετήσια κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας (ψύξη/θέρμανση): 339 / 1353 kWh
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (εύκρατη ζώνη): A++ / A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -10 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 18 °C
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 297 x 990 x 273 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 13 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 48/42/38/31 dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 48 / 42 / 38 / 31 dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 615 x 845 x 300 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 39 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 54 / - / - / - / - dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (υψηλό/χαμηλό/θόρυβος): 54 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εσωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 21000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 21000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 21000 BTU |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 8 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.05 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.24 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.3 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.81 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 48 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 27.3 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 99 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.7 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 13 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 54 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 30 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 84.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 61.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 39 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |