- -128,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς (BTU): 7 000
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 15 m²
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): 1,3 / 2,0 / 3,0 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 1,3 / 2,5 / 4,0 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): 0,3 / 0,595 / 1,15 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,28 / 0,67 / 1,35 kW
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 3,36
- SEER (εποχιακή ενεργειακή απόδοση): 6,89
- COP (συντελεστής απόδοσης): 3,73
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,4
- Ετήσια κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας (ψύξη / θέρμανση): 106 / 595 kWh
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (εύκρατη ζώνη): A++ / A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: 10 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 18 °C
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 288 x 770 x 234 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 9 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 40 / 33 / 26 / 21 dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 40 / 33 / 26 / 21 dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 550 x 658 x 273 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 24 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 45 / - / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 45 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 7000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 15 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 7000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 7000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 4 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.15 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.35 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.89 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.36 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.73 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 23.4 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 77 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 9 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 45 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 27.3 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 65.8 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 24 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |