(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αντιβακτηριδιακό, Από άνθρακα |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο, 1 x Инсталационен комплект |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 24 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -22 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αθόρυβη λειτουργία, Λειτουργία ECO, Ταχεία ψύξη, Auto Swing, Йонизатор, 24 ч таймер, 4D Airflow, Φωνητικός έλεγχος |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3.9 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 25.6 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 19.1 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.6 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 56 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 28 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 81 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 58.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 33 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |