(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Antibacterian, Carbon |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda, 1 x Инсталационен комплект |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 24 m² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -22 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Mod liniștit, Mod ECO, Răcire rapidă, Auto Swing, Ionizator, 24 ч таймер, 4D Airflow, Control vocal |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 3.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.9 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 56 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 25.6 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 19.1 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.6 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 56 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 81 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 58.5 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 33 Kg |
| Garanție | 24 luni |