
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς (BTU): 24.000
- Κατάλληλο για χώρους έως: 50 τ.μ.
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Μονάδα Wi-Fi στο σετ
- Ισχύς ψύξης (Ελάχ./Ονομ./Μέγ.): 1,5 / 7,1 / 7,5 kW
- Παρεχόμενη ισχύς θέρμανσης (Ελάχ./Ονομ./Μέγ.): 1,5 / 8,1 / 8,5 kW
- Κατανάλωση ισχύος ψύξης (Ελάχ./Ονομ./Μέγ.): 0,5 / 2,2 / 2,7 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Ελάχ./Ονομ./Μέγ.): 0,5 / 2,53 / 2,8 kW
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 3,21
- SEER (εποχικός συντελεστής ψύξης): 6,1
- COP (συντελεστής μεταφοράς θέρμανσης): 3,2
- SCOP (εποχικός συντελεστής μεταφοράς θέρμανσης): 4
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (μέτρια ζώνη): A++ / A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 24 °C
- Τροφοδοσία (Φάση/Συχνότητα/Τάση): 1~/50/220-240
- Χρώμα: Λευκό
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 294 x 950 x 230 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 11,5 kg
- Επίπεδο θορύβου κατά την ψύξη (Υψηλό/Κανονικό/Χαμηλό/Αθόρυβο): 52 / 42 / 38 / 24 dB (A)
- Επίπεδο θορύβου κατά τη θέρμανση (Υψηλό/Κανονικό/Χαμηλό/Αθόρυβο): 52 / 42 / 34 / 28 dB (A)
Εξωτερική μονάδα
- Συμπιεστής: Περιστροφικός
- Διαστάσεις: 800 x 850 x 298 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 52 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - υγρή / αέρια φάση: 6,35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8")
- Επίπεδο θορύβου κατά την ψύξη (Υψηλό/Κανονικό/Χαμηλό/Αθόρυβο): 52 / - / - / - dB (A)
- Επίπεδο θορύβου κατά τη θέρμανση (Υψηλό/Κανονικό/Χαμηλό/Αθόρυβο): 52 / - / - / - dB (A)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Ротационен инверторен DC |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 24000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 50 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 8.5 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.7 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.8 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.21 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.2 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 95 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.4 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 11.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 52 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 29.8 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 85 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 80 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 52 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |