
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere (BTU): 24 000
- Potrivit pentru încăperi de până la: 50 m²
- Agent frigorific: R-32
- Modul Wi-Fi inclus în pachet
- Putere de răcire (Min./Nom./Max.): 1,5 / 7,1 / 7,5 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max.): 1,5 / 8,1 / 8,5 kW
- Putere consumată la răcire (min./nom./max.): 0,5 / 2,2 / 2,7 kW
- Putere consumată pentru încălzire (Min./Nom./Max.): 0,5 / 2,53 / 2,8 kW
- EER (coeficient de eficiență energetică la răcire): 3,21
- SEER (coeficient sezonier de răcire): 6,1
- COP (coeficient de transfer de căldură): 3,2
- SCOP (coeficient sezonier de transfer termic pentru încălzire): 4
- Clasa energetică de răcire / încălzire (zonă temperată): A++ / A+
- Temperatură de funcționare la răcire: -15 ~ 46 °C
- Temperatură de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 24 °C
- Alimentare (Fază/Frecvență/Tensiune): 1~/50/220-240
- Culoare: Alb
Unitate interioară
- Dimensiuni: 294 x 950 x 230 Î x L x A (mm)
- Greutate: 11,5 kg
- Nivel de zgomot la răcire (Ridicat/Normal/Scăzut/Silențios): 52 / 42 / 38 / 24 dB (A)
- Nivel de zgomot la încălzire (Ridicat/Normal/Scăzut/Silențios): 52 / 42 / 34 / 28 dB (A)
Unitate exterioară
- Compresor: Rotary
- Dimensiuni: 800 x 850 x 298 Î x L x A (mm)
- Greutate: 52 kg
- Racorduri tubulare - fază lichidă / gazoasă: 6,35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8")
- Nivel de zgomot la răcire (Ridicat/Nominal/Scăzut/Silențios): 52 / - / - / - dB (A)
- Nivel de zgomot la încălzire (Ridicat/Nominal/Scăzut/Silențios): 52 / - / - / - dB (A)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Ротационен инверторен DC |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 24000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 50 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Wi-FI |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 7.5 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 8.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.7 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.8 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.21 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.2 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 52 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 95 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.4 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 11.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 52 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29.8 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 85 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 80 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 52 Kg |
| Garanție | 36 luni |