
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 18000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοκαθαριζόμενο, Поддържане на постоянна температура от 8 градуса |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.35 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 6 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.9 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.88 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.81 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.23 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 48 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.3 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 9 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 53 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 29 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 78 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 29 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |