
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 46 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Auto-curățare, Поддържане на постоянна температура от 8 градуса |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5.35 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.9 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.88 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 2.81 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.23 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 79.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29.3 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 9 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 53 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 29 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 55 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 29 Kg |
| Garanție | 60 luni |