
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 24.000 BTU
- Κατάλληλο για χώρους έως: 44 τ.μ.
- Παρεχόμενη ισχύς ψύξης (Ελάχ./Ονομ./Μέγ.): 1,8 / 7,2 / 7,4 kW
- Παρεχόμενη ισχύς θέρμανσης (Ελάχ./Ονομ./Μέγ.): 1,8 / 7,2 / 8,0 kW
- Κατανάλωση ισχύος ψύξης (Ελάχ./Ονομ./Μέγ.): 0,23 / 2,2 / 2,76 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Ελάχ./Ονομ./Μέγ.): 0,23 / 2,2 / 2,53 kW
- SEER (εποχικός συντελεστής ψύξης): 6,53
- SCOP (εποχικός συντελεστής μεταφοράς θέρμανσης): 4,09
- Ετήσια κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας (Ψύξη / Θέρμανση): 359 / 1950 kWh
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (μέτρια ζώνη): A++ / A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: 16 ~ 49 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 30 °C
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Τροφοδοσία (Φάση/Συχνότητα/Τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 330 x 1132 x 232 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 14 kg
- Επίπεδο θορύβου: 64 dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 700 x 900 x 350 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 31,5 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - υγρή / αέρια φάση: 6,35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8")
- Επίπεδο θορύβου: 63 dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 44 м² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | N/A |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.2 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7.2 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.2 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.2 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.53 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.09 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 64 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23.2 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 113.2 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 33 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 14 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 63 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 35 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 90 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 70 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 31.5 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |