
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 24 000 BTU
- Potrivit pentru încăperi de până la: 44 m²
- Putere de răcire (Min./Nom./Max.): 1,8 / 7,2 / 7,4 kW
- Putere de încălzire (Min./Nom./Max.): 1,8 / 7,2 / 8,0 kW
- Putere consumată la răcire (Min./Nom./Max.): 0,23 / 2,2 / 2,76 kW
- Putere consumată pentru încălzire (Min./Nom./Max.): 0,23 / 2,2 / 2,53 kW
- SEER (coeficient sezonier de răcire): 6,53
- SCOP (coeficient sezonier de transfer de căldură): 4,09
- Consum anual de energie electrică (răcire / încălzire): 359 / 1950 kWh
- Clasa energetică de răcire / încălzire (zonă temperată): A++ / A+
- Temperatură de funcționare la răcire: 16 ~ 49 °C
- Temperatură de funcționare pentru încălzire: -15 ~ 30 °C
- Agent frigorific: R-32
- Alimentare (Fază/Frecvență/Tensiune): 1~/50/220-240
Unitate interioară
- Dimensiuni: 330 x 1132 x 232 Î x L x A (mm)
- Greutate: 14 kg
- Nivel de zgomot: 64 dB
Unitate exterioară
- Dimensiuni: 700 x 900 x 350 Î x L x A (mm)
- Greutate: 31,5 kg
- Racorduri tubulare - fază lichidă / gazoasă: 6,35 / 15,9 mm (1/4" / 5/8")
- Nivel de zgomot: 63 dB
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 44 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Kit de montare inclus | N/A |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 7.2 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.2 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.2 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.2 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.53 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.09 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 23.2 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 113.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 33 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 14 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 63 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 35 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 90 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 70 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 31.5 Kg |
| Garanție | 36 luni |