- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Ισχύς: 12.000 BTU
- Κατάλληλο για χώρους έως: 25 m²
- Τύπος: Σύστημα inverter
- Ψυκτικό μέσο: R32
- Ρυθμός ροής αέρα: 600 m³/h
- Απορρόφηση υγρασίας: 1 l/h
- Συνδέσεις σωλήνων: 1/4 - 3/8
- Ενεργειακή κλάση ψύξης: A++
- Ενεργειακή κλάση θέρμανσης: A+
- SEER: 6,20
- SCOP: 4,00
- Χρώμα: Λευκό
Ισχύς και κατανάλωση:
- Ισχύς ψύξης: 3,4 kW
- Ισχύς θέρμανσης: 3,50 kW
- Κατανάλωση ψύξης: 1,34 kW
- Κατανάλωση θέρμανσης: 0,95 kW
Εύρος λειτουργίας:
- Ψύξη: 16 ~ 49 °C
- Θέρμανση: -15 ~ 32 °C
Εσωτερική μονάδα:
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 28,5 x 75,0 x 20,0 εκ.
- Βάρος: 7,5 kg
Εξωτερική μονάδα:
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 45,6 x 64,9 x 24,4 εκ.
- Βάρος: 18,5 kg
Λειτουργίες:
- Αυτοδιάγνωση
- Αυτοκαθαρισμός
- Αυτόματη απόψυξη
- Αυτόματη επανεκκίνηση
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 32 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Αυτοκαθαριζόμενο, Автоматично размразяване |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.4 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 3.50 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.34 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 0.95 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.20 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.00 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1 |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 75 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 24.4 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 64.9 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 45.6 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 18.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |