- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Putere: 12 000 BTU
- Potrivit pentru încăperi de până la: 25 m²
- Tip: Sistem inverter
- Agent frigorific: R32
- Debit de aer: 600 m³/h
- Capacitate de colectare a umidității: 1 l/h
- Racorduri tubulare: 1/4 - 3/8
- Clasa energetică răcire: A++
- Clasa energetică încălzire: A+
- SEER: 6,20
- SCOP: 4,00
- Culoare: Alb
Putere și consum:
- Putere de răcire: 3,4 kW
- Putere de încălzire: 3,50 kW
- Consum răcire: 1,34 kW
- Consum încălzire: 0,95 kW
Interval de funcționare:
- Răcire: 16 ~ 49 °C
- Încălzire: -15 ~ 32 °C
Unitate interioară:
- Dimensiuni (HxLxA): 28,5 x 75,0 x 20,0 cm
- Greutate: 7,5 kg
Unitate exterioară:
- Dimensiuni (H x L x A): 45,6 x 64,9 x 24,4 cm
- Greutate: 18,5 kg
Funcții:
- Autodiagnosticare
- Autocurățare
- Dezghețare automată
- Repornire automată
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 32 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Repornirea automată, Auto-curățare, Dezgheț automat |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.50 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.34 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.95 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.20 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.00 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1 |
| Lungime Dispozitiv intern | 20 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 75 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 28.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 24.4 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 64.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 45.6 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 18.5 Kg |
| Garanție | 24 luni |