- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 18.000 BTU
- Κατάλληλο για χώρους: από 30 έως 35 m²
- Τύπος: Κλιματιστικό δαπέδου
- Τεχνολογία: Inverter
- Ψυκτικό μέσο: R32
- Ενεργειακή κλάση ψύξης: A++
- Ενεργειακή κλάση θέρμανσης: A+
- SEER: 6,90
- SCOP: 3,73
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V
- Χρώμα: Λευκό
Ισχύς και κατανάλωση:
- Ισχύς ψύξης: 1,53 / 5,00 / 5,60 kW
- Παρεχόμενη ισχύς θέρμανσης: 1,40 / 5,20 / 6,20 kW
- Κατανάλωση ψύξης: 1,45 kW
- Κατανάλωση θέρμανσης: 1,34 kW
Ροή αέρα και θόρυβος:
- Επίπεδο θορύβου (εσωτερική μονάδα): 26 dB
- Επίπεδο θορύβου (εξωτερική μονάδα): 48 dB
Εύρος λειτουργίας:
- Ψύξη: -15 έως 52 °C
- Θέρμανση: -15 έως 24 °C
Εσωτερική μονάδα:
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 55,5 x 78,5 x 30,0 cm
- Βάρος: 15 kg
Εξωτερική μονάδα:
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 53,6 x 70,9 x 28,0 εκ.
- Βάρος: 29 kg
Λειτουργίες:
- Έλεγχος μέσω Wi-Fi
- Φίλτρο αέρα υψηλής απόδοσης
- Θέρμανση δαπέδου (κατεύθυνση του ζεστού αέρα προς την κάτω ζώνη)
- Ευρύ φάσμα θερμοκρασιών λειτουργίας
- Αυτόματη επανεκκίνηση
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 18000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 52 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη επανεκκίνηση |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.00 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.20 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.45 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.34 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.90 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 3.73 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 26 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 30 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 78.5 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 55.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 15 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 48 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 28 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 70.9 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 53.6 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 29 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |