- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 18.000 BTU
- Potrivit pentru încăperi: de la 30 la 35 m²
- Tip: Aer condiționat de podea
- Tehnologie: Inverter
- Agent frigorific: R32
- Clasa energetică răcire: A++
- Clasa energetică încălzire: A+
- SEER: 6,90
- SCOP: 3,73
- Tensiune de alimentare: 220-240 V
- Culoare: Alb
Putere și consum:
- Putere de răcire: 1,53 / 5,00 / 5,60 kW
- Putere de încălzire: 1,40 / 5,20 / 6,20 kW
- Consum răcire: 1,45 kW
- Consum încălzire: 1,34 kW
Debit de aer și zgomot:
- Nivel de zgomot (unitate interioară): 26 dB
- Nivel de zgomot (unitate exterioară): 48 dB
Interval de funcționare:
- Răcire: -15 până la 52 °C
- Încălzire: -15 până la 24 °C
Unitate interioară:
- Dimensiuni (HxLxA): 55,5 x 78,5 x 30,0 cm
- Greutate: 15 kg
Unitate exterioară:
- Dimensiuni (HxLxA): 53,6 x 70,9 x 28,0 cm
- Greutate: 29 kg
Funcții:
- Control Wi-Fi
- Filtru de aer de înaltă eficiență
- Încălzire prin pardoseală (direcționarea aerului cald către zona inferioară)
- Interval larg de temperatură de funcționare
- Repornire automată
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 52 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Repornirea automată |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 5.00 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 5.20 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.45 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.34 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.90 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 3.73 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 26 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 30 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 78.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 55.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 15 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 48 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 70.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53.6 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 29 Kg |
| Garanție | 24 luni |