- -112,48 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Θέρμανση |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1.45 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1.12 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Μαύρο |
| Ροή αέρα | 560 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 63 dB |