- -112,48 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 12000 BTU |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Capacitate de racire | 12000 BTU |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu |
| Functii de aer conditionat | Incalzire |
| Consum nominal (răcire) | 1.45 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.12 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de încălzire COP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Negru |
| Flux de aer | 560 m³/h |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 63 dB |