- -23,01 €
- Χωρίς απόθεμα
Μία συσκευή, τόσες πολλές δυνατότητες! Χρησιμοποιήστε την κουζινομηχανή Tesla για να αναμειγνύετε και να ανακατεύετε υλικά, να κάνετε ζύμη ή ακόμα και να αλέθετε κρέας. Θα γίνει ο πολύτιμος βοηθός σας σε κάθε ζαχαροπλαστική και μαγειρική σας δημιουργία.
Ξεχάστε τη μακρά και δύσκολη χειροκίνητη ανάμειξη του παρελθόντος και απολαύστε την εύκολη εμπειρία παραγωγής με τέλεια αποτελέσματα ψησίματος: με αυτόν τον ισχυρό κινητήρα, μπορείτε να προετοιμάσετε πολλά φαγητά γρήγορα και σχεδόν χωρίς κόπο.
Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι υψηλής ποιότητας, χωρητικότητας έως 5 L, κατάλληλο για επεξεργασία μικρότερων ή μεγαλύτερων ποσοτήτων υλικών. Το σχήμα του μπολ και τα εργαλεία συνδυάζονται τέλεια για εξαιρετική απόδοση.
Προσαρμόστε τις ρυθμίσεις ταχύτητας στις ανάγκες σας. Με έξι διαφορετικά επίπεδα για να διαλέξετε, είναι εύκολο να βρείτε το κατάλληλο για οποιαδήποτε συνταγή.
Φτιάξτε τέλεια smoothies ή άλλα νόστιμα ροφήματα με το ισχυρό ενσωματωμένο μπλέντερ χωρητικότητας 1,5 L.
Αλέστε το δικό σας κρέας για πιο ζουμερά λουκάνικα και ακόμα πιο γευστικά μπιφτέκια, χρησιμοποιώντας τη λειτουργία μύλου κρέατος με τρεις δίσκους κοπής. Με αυτό τον τρόπο ξέρετε ακριβώς τι υπάρχει στο πιάτο σας.
Τα αξεσουάρ της συσκευής περιλαμβάνουν ένα γάντζο ζύμης, έναν αυγοδάρτη, ένα χτυπητήρι, μια σπάτουλα και μια μηχανή για κιμά.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Μία συσκευή, τόσες πολλές δυνατότητες! Χρησιμοποιήστε την κουζινομηχανή Tesla για να αναμειγνύετε και να ανακατεύετε υλικά, να κάνετε ζύμη ή ακόμα και να αλέθετε κρέας. Θα γίνει ο πολύτιμος βοηθός σας σε κάθε ζαχαροπλαστική και μαγειρική σας δημιουργία.
Ξεχάστε τη μακρά και δύσκολη χειροκίνητη ανάμειξη του παρελθόντος και απολαύστε την εύκολη εμπειρία παραγωγής με τέλεια αποτελέσματα ψησίματος: με αυτόν τον ισχυρό κινητήρα, μπορείτε να προετοιμάσετε πολλά φαγητά γρήγορα και σχεδόν χωρίς κόπο.
Μπολ από ανοξείδωτο ατσάλι υψηλής ποιότητας, χωρητικότητας έως 5 L, κατάλληλο για επεξεργασία μικρότερων ή μεγαλύτερων ποσοτήτων υλικών. Το σχήμα του μπολ και τα εργαλεία συνδυάζονται τέλεια για εξαιρετική απόδοση.
Προσαρμόστε τις ρυθμίσεις ταχύτητας στις ανάγκες σας. Με έξι διαφορετικά επίπεδα για να διαλέξετε, είναι εύκολο να βρείτε το κατάλληλο για οποιαδήποτε συνταγή.
Φτιάξτε τέλεια smoothies ή άλλα νόστιμα ροφήματα με το ισχυρό ενσωματωμένο μπλέντερ χωρητικότητας 1,5 L.
Αλέστε το δικό σας κρέας για πιο ζουμερά λουκάνικα και ακόμα πιο γευστικά μπιφτέκια, χρησιμοποιώντας τη λειτουργία μύλου κρέατος με τρεις δίσκους κοπής. Με αυτό τον τρόπο ξέρετε ακριβώς τι υπάρχει στο πιάτο σας.
Τα αξεσουάρ της συσκευής περιλαμβάνουν ένα γάντζο ζύμης, έναν αυγοδάρτη, ένα χτυπητήρι, μια σπάτουλα και μια μηχανή για κιμά.
Χαρακτηριστικά
Кухненски роботи |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό μπολ | Inox |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ ζύμωσης, Σύρμα για αυγά, Εξάρτημα για την κοπή κρέατος |
| Ενα είδος | Συσκευή κουζίνας |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Σύστημα ασφαλείας, Τούρμπο, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βασικές λειτουργίες | Ζύμωμα, Μίξερ |
| Εξουσία | 1000 W |
| Κύπελλο χωρητικότητας | 5 l |
| Υψος | 39.1 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Βάρος | 8 Kg |