- -23,01 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Кухненски роботи |
|
| Culoare | Argint |
| Material bol | Inox |
| Utilizare | Intern |
| Accesorii incluse | Accesorii multiple, Sârmă de ouă, Accesoriu pentru tăierea cărnii |
| Tip | Bucătărie |
| Caracteristici cheie | Sistem anti-alunecare, Sistem de siguranță, Turbo, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Functii principale | Frământare, Mixer |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate bol | 5 l |
| Inaltime | 39.1 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Greutate | 8 Kg |