- -7,16 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Λάμπα, Φωτάκι νυκτός |
| Στυλ | Κλασικό |
| Προορίζεται για | Υπνοδωμάτιο, Γραφείο, Παιδικό δωμάτιο |
| Τύπος στήριξης | Για κομοδίνο, Γραφείο, Για ντουλάπι |
| Λειτουργίες | Αναδιπλούμενο σχέδιο |
| Τύπος τροφοδοσίας | Σε σύνδεση |
| Τύπος κλειδιού | Κλασικό |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Τύπος υποδοχής | E27 |
| Υψος | 63 cm |
| Πλάτος | 15.3 cm |
| Βάρος | 0.5 Kg |