- -7,16 €
- Stoc epuizat

Lampa de birou Esperanza ELD112K
Bratul flexibil va permite sa reglati lampa in orice unghi. Lampa poate fi instalata cu becuri LED cu baza E27 si o putere de pana la 12W.
CARACTERISTICI
- Umar flexibil
- Dimensiuni: Inaltime: 24+39 cm, Latime: 15,3 cm
- Tasta de pornire si oprire
- Tip soclu: E27
- Puterea becului: GLS, CFL - max 25W
- Becuri LED - max15W
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50 Hz
- Lungimea cablului de alimentare: 1,2 m
- Greutate: 0.500 Kg
- Culoare: neagra
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Lampa de birou Esperanza ELD112K
Bratul flexibil va permite sa reglati lampa in orice unghi. Lampa poate fi instalata cu becuri LED cu baza E27 si o putere de pana la 12W.
CARACTERISTICI
- Umar flexibil
- Dimensiuni: Inaltime: 24+39 cm, Latime: 15,3 cm
- Tasta de pornire si oprire
- Tip soclu: E27
- Puterea becului: GLS, CFL - max 25W
- Becuri LED - max15W
- Tensiune de alimentare: 220-240V, 50 Hz
- Lungimea cablului de alimentare: 1,2 m
- Greutate: 0.500 Kg
- Culoare: neagra
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampă, Lumina de noapte |
| Stil | Clasic |
| Destinate pentru | Dormitor, Birou, Pepinieră |
| Tipul de montare | Pentru o noptieră, Birou, Pentru cabinet |
| Funcții | Designul pliantului |
| Alimentare | La reţea |
| Tipul cheii | Clasic |
| Tipul becului | LED |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Tip soclu | E27 |
| Înălţime | 63 cm |
| Lăţime | 15.3 cm |
| Greutate | 0.5 Kg |