Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Лампи |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Εξουσία | 24 W |
| Αριθμός πηγών φωτός | 120 |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 17.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |