Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Лампи |
|
| Culoare | Alb |
| Tipul becului | LED |
| Putere | 24 W |
| Numărul de surse de lumină | 120 |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 16 cm |
| Lungime | 17.5 cm |
| Garanție | 24 luni |