- -53,57 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Μαύρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Σύστημα γάλακτος | Χειρός |
| Αριθμός ακροφυσίων καφέ | 1 |
| Εξουσία | 1450 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0.6 l |
| Πίεση αντλίας | 19 bar |
| Υψος | 29 cm |
| Πλάτος | 15 cm |
| Βάθος | 26.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες, Δόσεις |