- -53,57 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Argint, Negru |
| Functii | Oprirea automată |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă |
| Numar produse preparate | 1 |
| Sistem spumare lapte | Manual |
| Numar duze cafea | 1 |
| Putere | 1450 W |
| Capacitate rezervor apa | 0.6 l |
| Presiune pompa | 19 bar |
| Inaltime | 29 cm |
| Latime | 15 cm |
| Adancime | 26.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule, Doze |