- -7,72 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0 l |
| Πίεση αντλίας | 20 bar |
| Υψος | 9.5 cm |
| Πλάτος | 17 cm |
| Βάρος | 0.330 Kg |