- -7,72 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Alb |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Manual |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 0 W |
| Capacitate rezervor apa | 0 l |
| Presiune pompa | 20 bar |
| Inaltime | 9.5 cm |
| Latime | 17 cm |
| Greutate | 0.330 Kg |