
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Еспресо машини |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενα είδος | Με κάψουλες, Χειρός |
| Αριθμός έτοιμων προϊόντων | 1 |
| Εξουσία | 0 W |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 0 l |
| Πίεση αντλίας | 0 bar |
| Υψος | 19 cm |
| Πλάτος | 7.7 cm |
| Βάθος | 7.2 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο, Κάψουλες |