
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Еспресо машини |
|
| Culoare | Negru |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip | Capsulă, Manual |
| Numar produse preparate | 1 |
| Putere | 0 W |
| Capacitate rezervor apa | 0 l |
| Presiune pompa | 0 bar |
| Inaltime | 19 cm |
| Latime | 7.7 cm |
| Adancime | 7.2 cm |
| Tip alimentare | Tocmai, Capsule |